U nas dzieje się cały czas


Cały czas? - zapytasz. Jak to możliwe?
Zaczynamy od września, jesteśmy na Korowodzie i Winobraniu, mamy też Dni Otwarte dla nowych gości i robimy projekty dla dzieciaków w szkołach. Potem bawimy się na Spoko Halloween. W grudniu zawsze pokazujemy swoje pierwsze w sezonie, taneczne projekty i prezentujemy swoje charakterki w solo na Spoko Party. Robimy sobie fajne prezenty i spędzamy czas w choinkowej atmosferze. Nowy Rok witamy pełni energii, bo przed nami warsztaty, a tam zawsze konkretni instruktorzy. Ferie to Spoko Półkolonie, po których nadchodzi czas wyzwań, jeździmy na zawody i mocno się integrujemy. Organizujemy własne zawody taneczne Tancbuda Challenge, na które przyjeżdżają gwiazdy tańca i super ludzie z całej Polski. Na koniec sezonu jesteśmy bardzo uroczyści. Prezentujemy naszym rodzinom i przyjaciołom to co kochamy, wtedy już wiedzą dlaczego przez cały rok wędrujemy do Tancbudy. Wakacje trochę odpoczywamy, ale też jesteśmy na Spoko Kempie, bo to przecież Must Have w naszym kalendarzu. I zanim się obejrzymy znowu jest wrzesień.
I co, nie mówiliśmy? Dzieje się cały czas.

Spoko taniec

Przyjaźń

Ilość fajnych osób na metr kwadratowy? Zatrważająca!
Od małych żuczków, przez sprytne dzieciaki, nastolatki, dzięki którym wiemy co jest na czasie, w końcu inteligentna młodzież, na niezawodnych rodzicach kończąc. Cały wachlarz charakterów i osobowości. Jesteśmy szczęściarzami, bo mamy wyjątkową Spoko Rodzinkę.

Dlatego znajomości tu zawarte są bardzo często wyjątkowe i na długie lata. Zajęcia w grupie rozwijają inteligencję emocjonalną. Uczą akceptacji różnorodności, pokonywanie wstydu, własnych słabości. Przecież każdy z nas je ma. Ale o ile łatwiej jest pokonywać trudności, kiedy masz za sobą grupę osób, która Cię rozumie i wspiera, przede wszystkim akceptuje. Tego chcemy uczyć, pozytywnych emocji, zachowań, relacji. Jest to trudne zadanie, ponieważ obecnie jesteśmy poddawani ciągłej ocenie innych, co może zaburzać poczucie własnej wartości. Małe kroki i nic na siłę. Poczujesz, że możesz, idziesz dalej, rozwijasz się, my spróbujemy Tobie w tym tylko trochę pomóc ;) Żebyś pewnego dnia mógł robić swoje bez zastanawiania się co powiedzą inni. To już spory sukces. Nie sądzisz? Do tego kilka dobrych ludzi wokół i jesteś w domu.

Zapisz się  
Mówią o Nas

Nasi tancerze oraz ich rodzice

Studio Tańca SPOKO FAMILY w Zielonej Górze

ul. Okulickiego 41

Napisz do Nas

info@spokotaniec.pl

Zadzwoń

+48 605 617 860 | +48 607 885 607